Individuele ondersteuning

Ben je 18 jaar of ouder en speelt eten een (te) grote rol in jouw leven? Zoek je ondersteuning bij je herstel? Dan heeft plaatsing in één van onze groepen onze voorkeur. Voor sommigen is deelname in een groep echter niet passend. Dan kun je kiezen voor individuele ondersteuning door een ervaringsdeskundige.

Op jouw manier

De duur, frequentie en inhoud van een individueel ondersteuningstraject varieert. Dit spreek je af met jouw ervaringsdeskundige ondersteuner en kan uiteenlopen van één contactmoment per week tot één contactmoment per maand. Ook mag je zelf aangeven welke onderwerpen je wilt bespreken.  Wij bieden ondersteunende opdrachten die aansluiten bij jouw behoefte en fase van herstel.

Individuele ondersteuning eetproblematiek Stichting JIJ

Aanmelden

Scroll naar boven