Vacature

Grafisch Designer (vrijwilligersfunctie)

Stichting JIJ zoekt per direct een

Grafisch Designer (vrijwilligersfunctie)

Ben JIJ goed in het bedenken en uitwerken van concepten, ben je creatief én heb jij kennis van grafisch vormgeven aan de hand van Adobe Photoshop en/of andere vormgevingsprogramma’s? Dan zijn wij per direct op zoek naar jou om ons team van vrijwilligers te komen versterken.

Wie is Stichting JIJ?

Stichting JIJ is een vrijwilligersorganisatie die zich vanuit ervaringsdeskundigheid inzet voor mensen met eetproblematiek en hun naasten. Meer informatie kun je vinden op onze website.

Wat ga JIJ doen?

Als Grafisch Designer ben je verantwoordelijk voor het opmaken van interne en externe communicatie uitingen van Stichting JIJ. In overleg met de Coördinator Communicatie bepaal je waar de communicatie uitingen aan moeten voldoen. Verder denk je actief mee over het professionaliseren van de vormgeving van Stichting JIJ én lever je hier ook actief een bijdrage aan. Om jouw ideeën te bespreken, feedback te geven en te ontvangen, deadlines vast te stellen en meer ben je aanwezig bij de communicatie overleggen in het JIJ-huis of via beeldbellen.

De communicatie uitingen bestaan onder andere uit Social Media posts, flyers, posters, brochures en jaarverslagen. Je maakt de verschillende uitingen op door middel van Adobe Photoshop en/of andere software. Samen met de coördinator wordt een planning gemaakt wanneer de uitingen aangeleverd moeten worden, zodat ze op tijd geplaatst en/of verspreid kunnen worden.

Wat breng JIJ mee?

 • Je hebt affiniteit met onze doelgroep.
 • Je bent minimaal één dagdeel per week beschikbaar (één dagdeel bestaat uit drie uur).
 • Je hebt minimaal 2 jaar ervaring met het creëren van online content en vormgevingsbestanden.
 • Een eigen abonnement van het Adobe pakket is een pré.
 • Je bent betrokken, betrouwbaar en hebt een groot verantwoordelijkheidsgevoel.
 • Je bent creatief en flexibel en hebt oog voor detail.
 • Je bent communicatief en wil graag met andere samenwerken.
 • Je hebt kennisgenomen en onderschrijft de missie, visie doelstellingen en kernwaarden van Stichting JIJ.
 • Een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG). Voordat je bij ons start kunnen wij deze gratis voor jou aanvragen.

Wat biedt Stichting JIJ?

 • De kans om een bijdrage te leveren aan ondersteuning voor mensen met eetproblematiek.
 • Het opdoen van relevante werkervaring binnen een fijn en enthousiast team van vrijwilligers.
 • Deze vrijwilligersfunctie is ook als re-integratieplek beschikbaar.
 • Een vrijwilligersvergoeding van 2,50 euro per dagdeel en reiskostenvergoeding (maximaal 12 euro per dag).
 • De mogelijkheid om jezelf te ontwikkelen en leuke sociale contacten op te doen, zoals onze maandelijkse borrels en vrijwilligersactiviteiten.

Kortom, ben JIJ diegene die we zoeken? Twijfel dan niet en reageer. Dit kan doen door je CV en motivatie te sturen naar vacatures@stichting-jij.nl. Ook voor vragen kun je bij dit e-mailadres terecht. We nemen dan zo spoedig mogelijk contact met je op.

Wil je op andere manier bijdragen aan onze Stichting? Kijk dan bij de overige vacatures.

Wellicht zien we je binnenkort in het JIJ-huis!

Deel deze vacature via:

Scroll naar boven